دبلیو فورشِر دنیای اینترنتی کسب و کار شما

دبلیو فورشِر چیست؟

دبلیو فورشِر یک وب سایت اینترنتی است که ایده اصلی آن از تیرماه 94 شکل گرفته و با شعار اینترنتی شدن کسب وکار وارد دنیای مجازی شده و درصدد است خدمات تمامی مشاغل کشور را از طریق دنیای مجازی اینترنت به هموطنان عرضه کند.

دبلیو فورشِر چه شغل هایی را پوشش می دهد؟

بنابر تصمیمات اخذ شده توسط تیم موسس و مدیریت، سایت مذکور تمامی مشاغل موجود در بازار ایران اعم از : فروشگاهی، خدماتی و حتی مشاغل سیار را پوشش خواهد داد. بنابراین هرگونه کسب و کاری که منجر به درآمد گردد به شرط آنکه منع قانونی و شرعی نداشته باشد بر روی سایت نمایش داده خواهد شد.

 

چه کسانی و در قبال پرداخت چه هزینه ای میتوانند در سایت ثبت نام کنند؟
به طور کلی کابران استفاده کننده از سایت به دو گروه تقسیم می شوند:
1- صاحبان مشاغل

2- کاربران عادی
 

برای کسب اطلاع از هزینه‌های سایت در زمینه درج مشاغل و یا انجام تبلیغات با واتساپ ما مکاتبه نمایید.

واتساپ دبلیو فورشر   --  09981422999  -- 04442222999

 

صاحبان مشاغل بعد از ثبت نام در سایت چه امکاناتی در اختیار خواهند داشت؟

بعد تایید اطلاعات وارد شده صاحبان مشاغل، یک صفحه اینترنتی مخصوص آن شغل بر روی سایت ایجاد خواهد شد. که شخص مذکور میتواند اطلاعات تماس، ساعت کار، آدرس و حتی نمایی از محل کار خود به همراه تبلیغات های خود را به روی صفحه شخصی خود قرار دهد. لازم به ذکر است یکی از ویژه ترین امکاناتی که سایت دبلیو فورشِر در اختیار صاحبان مشاغل قرار می دهد این است که هر شخص می تواند تعدادی از کالاهای ویژه ی خود را با ذکر ویژگی و توضیحات و با ارائه عکس در نما های مختلف به معرض دید همگان بگذارد. و خدمات شغل خود را عرضه نماید.

 

میزان فعالیت صاحبان مشاغل بر روی سایت چگونه بررسی می شود؟

پس از حضور فعال صاحبان مشاغل در سایت، صفحه شخصی ایشان و محصولات عرضه شده توسط بازدید کنندگان سایت امتیاز بنده شده و چنانچه امتیاز بیشتر کسب نمایند به عنوان مشاغل محبوب شهرستان و اگر از بازدید بیشتری نسبت به بقیه مشاغل برخودار باشند به عنوان فروشگاه پر بازدید شهرستان معرفی می گردند.

 

منفعت استفاده از سایت برای کابران عادی چه خواهد بود؟

کاربران معمولی علاوه بر آگاهی از محصولات ویژه و فروشگاه های برتر شهر خود،  پس از ثبت نام و گشت و گذار بین صفحات سایت اقدام به بازدید از صفحات مختلف می نمایند و در این میان به طور اتوماتیک تعداد بازدید ماهیانه ایشان حساب می شود. کاربری که بیشترین تعداد بازدید در ماه را داشته باشد، در سایت معرفی شده و با ارائه مدارک شناسایی جایزه دریافت خواهد کرد. لذا به کاربران توصیه میشود در زمان ثبت نام، اطلاعات حقیقی  خود را وارد نموده و هر بار با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوند تا تعداد بازدید دقیق ایشان محاسبه شود

 

برای ثبت آگهی و نیازمندی در سایت چگونه باید اقدام کرد؟

کلا اعلانات سایت به دو بخش تقسیم خواهد شد:

1- بخش نیازمندی   2- بخش آگهی ها

 که تمام اعضای سایت میتوانند با ورود به سایت اقدام به خریداری نموده که پس تکمیل اطلاعات به مدت های محدود روی سایت قرار می گیرد.
 

آیا جایی برای تبلیغات ویدئویی رو سایت تعریف شده است ؟

بله. کاربران پس ورود به سایت میتوانند با پرداخت هزینه و بارگذاری ویدئوی مورد نظر، فایل تصویری خود را بر روی سایت قرار دهند.

 

محدوده پوشش سایت دبلیو فورشِر کدام نواحی کشور می باشد؟

در حال حاضر سایت مذکور فقط جهت خدمات رسانی به  شهرستان مهاباد بوده و چنانچه عزیزان متقاضی دریافت نمایندگی برای سایر شهرهای کشور باشند، به در خواست دوستان، سایت در کوتاهترین زمان در شهرستان مذکور راه اندازی خواهد شد. لذا از آن دسته از عزیزانی که تمایل به دریافت نمایندگی برای شهرستان خود را دارند. میتوانند از طریق اطلاعات تماس با مدیریت سایت تماس حاصل فرمایند.

 

آیا امکان خرید محصولات از طریق سایت فراهم شده است ؟

خیر، در حال حاضرسایت فقط به صورت اطلاع رسانی بوده و قیمت ها و کیفیت کالا و محصولات مستقیماً زیر نظر صاحبان مشاغل خواهد بود و سایت دبلیو فورشِر هیچ مسئولیتی در قبال کالا ندارد.

 

آیا میتوان امکانات فروشگاه خویش را بالا برد به طوری که بتوان محصولات را از طریق خرید اینترنتی خریداری نمود؟

بله . صاحبان مشاغل می تواند با خریداری امکانات بیشتر و یا کرایه ماهیانه آن تمام امکانات یک سایت فروشگاهی کامل را دریافت نموده و با دریافت نماد اعتماد الکترونیک و درگاه الکترونیکی بانکی ، صفحه اینترنتی مخصوص خود را با تمامی امکانات داشته باشند و اقدام به خرید و فروش کالا نمایند.

 

جهت خرید بنرهای تبلیغاتی سایت چه اقداماتی باید انجام گیرد؟

هر یک از صاحبان مشاغل میتوانند با مراجعه به منوی تبلیغات، از تعرفه های هر کدام از بنرها آگاهی یابند و پس از انتخاب مکان بنر و ارسال تبلیغ، بنر مورد نظر را مطابق زمان ارائه شده خریداری نمایند.