مزایای عضویت در سایت

مزایای عضویت در  w4share

سایت دبلیو فور شیر دو رکن اساسی کسب وکار را یعنی صاحبان مشاغل و کاربران و استفاده کننده گان از محصولات را در نظر گرفته است و برای هر کدام مزایا و امکاناتی را در نظر گرفته است. در زیر می توانید با مزایای عضویت در سایت دبلیو فور شیر  آشنا شوید:

مزایای عضویت در دبلیو فور شیر برای صاحبان مشاغل:


۱. وب سایت دبلیو فور شیر بستری را جهت ورود شما به فضای گسترده اینترنت را مهیا می کند. بستری که در آن می توانید کسب کار و خود را به سوی دیده شدن هر چه بیشتر بکشانید. همانگونه که می دانید در فضای کسب و کار سنتی مکان مناسب می تواند بر میزان فروش شما تاثیر بگذارد اما حال با ورود به دبلیو فور شیر این محدودیت برای شما وجود ندارد چرا که فضای شخصی شما در دبلیو فور شیر این محدودیت مکانی را ندارد.

۲. تبلیغات یکی از راهکارهای اصلی برای معرفی هر گونه کسب کاری می باشد، لذا ما در دبلیو فور شیر به این مهم توجه کرده و بستر لازم را برای انواع تبلیغات بصری را فراهم آورده ایم. و از آنجایی که تیم طراحی سایت با المان های طراحی و قواعد تبلیغاتی آشنا می باشند،  جای گذاری تبلیغات سایت را به گونه ای طراحی کرده اند که:


الف) به بهترین نحو در مقابل بازدید کننده گان قرار گیرد.
ب) با مورد توجه قرار دادن  بازدید کننده چیدمان آن ها به نحوی است که باعث پیدا کردن جلوی بصری نامناسب نشوند و بازدید کننده گان محترم را نیازارند
ج) پلان های تبلیغی متنوع و متفاوت در نظر گرفته شده در سایت درصد دیده شدن تبلیغ شما را چندین برابر می کند(برای اطلاع از آن ها با ما تماس بگیرید)

مزایای عضویت در دبلیو فور شیر به عنوان بازدید کننده:

۱. بهره مندی از اطلاعات وسیع سایت در زمینه مشاغل مختلف و یافتن آسان و راحت محصول و خدمات مورد نیازشان

۲. اطلاع از فروش های ویژه و صرفه جویی در مخارج

۳.دسترسی به محصولات مختلف فروشگاهی و خریدی آگاهانه تر 

۴.  شانس برنده شدن در جایزه بازدیدکننده برتر که در هر ماه به برترین بازدید کننده اهدا می شود.