قوانین سایت !!

کاربر گرامی :

در صورت عدم تمایل به وجود اطلاعات شغلی خود در وب سایت ما لطفا از طریق قسمت تماس با ما در سایت با ارسال نام شغل و آدرس و یا تماس با شماره 04442222999 مراتب را به پشتیبان های سایت اعلام دارید تا سریعا اطلاعات شما حذف گردد.

وب سایت دبلیو فور شیر، جهت رشد فرهنگ بازاریابی و کمک به جامعه بازاریابی و اقتصاد کشور عزیزمان با تلاش شبانه روزی اعضا سعی در تحقق هرچه بیشتر اهداف شهروند الکترونیک دارد لذا اقدام به الکترونیکی کردن تمامی مشاغل به صورت رایگان نموده است . عزیزانی که تمایل به حضور در این مجموعه اطلاعاتی در سایت ما را ندارند میتوانند با اطلاع رسانی به مدیریت سایت مشخصات خود را حذف و یا با دریافت نام کاربری و رمز عبور اطلاعات خود را بروز رسانی نمایند.

هيئت محترم دولت طي مصوبه شماره 99517/ت49016 ه مورخ 01/09/1393، آيين نامه اجرايي قانون انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات مصوب سال 1388 را تصويب و ابلاغ نموده است. بر اين اساس و به استناد مواد 5 و 9 آيين نامه اجرايي و همچنين با تکيه بر نامه شماره 111321/60 مورخ 18/05/1394 معاونت محترم طرح و برنامه وزارت متبوع مبني بر اينکه اطلاعات عمومي کليه طرحها، بنگاهها و واحدها به تفکيک و اعم از نام واحد، آدرس، اطلاعات تماس ، آدرس پرتال و سايتها ي اطلاع رساني، ايميل، محصول و خدمات ارائه شده جزء اقلام محرمانه تلقي نمي گردد.

 

با تشکر از شما

مدیریت وب سایت دبلیو فور شیر

 

کاربران گرامی با ثبت نام در سایت از امکانات کامل سایت بهره مند شوید امکاناتی از قبیل:

1. ثبت فروشگاه

2. جمع آوری امتیاز از بازدید از سایت جهت دریافت جوایز

3. اطلاع از فروش های ویژه

4. دسترسی به مشاغل مورد نیازتان

5. آغاز کسب و کار اینترنتی در بستری مناسب و ایمن

6. معرفی کسب و کارتان در فضای اینترنت

 

برای آشنایی با نحوه ثبت نام در سایت به ویدیو قرار داده شده در بخش ویدیو ها مراجعه نمایید